http://kiev.all.biz/

В ДП "Антонов" прокоментували інформацію, поширену деякими ЗМІ, щодо заборони для Росії

  Офіційна заява з цього приводу була розміщена на сайті підприємства

  Держпідприємство "Антонов" спростували інформацію про намір заборонити російським авіакомпаніям експлуатувати літаки сімейства "Ан" за межами Росії. Про це мовиться на сторінці компанії "Антонов" у Facebook.

  У держпідприємстві повідомили: "Деякі ЗМІ поширюють інформацію про те, що ДП "Антонов" буде домагатися заборони на міжнародні польоти літаків "АН", які експлуатуються в Росії. Насправді йшлося про літаки Ан-124-100 "Руслан" у зв’язку з тим, що деякий час тому в російських ЗМІ з’явилася інформація про намір авіаційної влади РФ відмовитися від послуг ДП "Антонов" за підтримання льотної придатності літаків Ан-124-100 "Руслан" і передати функції Розробника одному з російських підприємств".

  Офіційна заява з цього приводу була розміщена на сайті підприємства. Коцюба, зокрема, зазначив, що в разі, якщо підтримку льотної придатності "Русланів" буде здійснюватися без участі ДП "Антонов", "ми не зможемо гарантувати безпеку цих повітряних суден, і підприємство буде змушене звернутися в міжнародні авіаційні організації з заявою про зняття з себе відповідальності за забезпечення безпечної експлуатації цих повітряних суден на міжнародних авіалініях".

  Як інформував 5.ua, раніше в мережі з’явилася інформація про те, що авіакомпаніям РФ може бути заборонено експлуатувати літаки сімейства "Ан" за межами Росії в разі відмови РФ від технічного супроводу або порушення авторських прав.

  Попередній матеріал
  Криваво-червона річка: в інтернеті з'явились фото водойми в Норильську
  Наступний матеріал
  Порошенко: МВФ розгляне виділення нового траншу Україні 14 вересня

  "Антонов" розповів про проект будівництва "Мрії-2" та поставки для Міноборони

  "Антонов" має намір заборонити російським Ан-124 літати за межі РФ

  "Антонов" планує до кінця року розірвати співробітництво з російською компанією

  Президент "Антонова" прокоментував чутки про продаж прав власності на "Мрію" Китаю