www.stripes.com

В Бельгії через терористичну загрозу на вулиці вивели військових

  Для посилення заходів безпеки і протидії можливим терористичним атакам у суботу влада Бельгії вивела на вулиці близько 300 військовослужбовців.

  Як заявили в офісі прем'єр-міністра Бельгії Шарля Мішеля, приблизно 300 військовослужбовців 17 січня нестимуть службу в столиці - Брюсселі - та в північному місті Антверпен, де компактно проживає велика єврейська община, повідомляє "Радіо Свобода".

  Рішення про залучення військовослужбовців для охорони великих бельгійських міст ухвалили після того, як в четвер на сході країни під час антитерористичної операції було вбито двох імовірних ісламістських бойовиків.

  Ними виявилися бойовики-джихадисти, які повернулися із Сирії та, за попередніми даними, готували напад на приміщення федеральної поліції Бельгії у центрі Брюсселя.

  У четвер у країні провели низку контртерористичних рейдів, в ході яких затримано 13-х осіб і знайдено чимало зброї, вибухівки, а також фальшиві документи. В оселі ж двох підозрюваних терористів, яких напередодні вбили у місті Верв'є, також знайшли поліцейську форму.

  Прем'єр-міністр країни Шарль Мішель закликав ЄС до тіснішої співпраці у боротьбі з тероризмом: "Ми закликаємо створити єдиний перелік осіб, що повертаються до Європи, для полегшення обміном інформації. Тож ми просимо Європарламент якомога швидше ухвалити закон про дані списків пасажирів. Такий закон поліпшить роботу спецслужб".

  Попередній матеріал
  Артилерія бойовиків, що працювала по аеропорту Донецька, затихла - Бірюков
  Наступний матеріал
  Обстріл автобуса під Волновахою здійснено з північно-східного напрямку - ОБСЄ

  Бельгійська поліція продовжує контртерористичні рейди

  У Бельгії застрелили двох імовірних ісламських бойовиків

  Європою пройшла серія антитерористичних рейдів

  "Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за Charlie Hebdo та погрожує новими терактами