В Австрії затримали і обшукали літак президента Болівії

  Екстренно приземлитися в аеропорту Відня був змушений літак із президентом Болівії, Ево Моралесом. Голова держави повертався з Москви, коли Франція та Португалія відмовилися впускати його авіалайнер у свій повітряний простір.
  Причиною стали підозри Парижа та Лісабона, що на облавку літака перебуває колишній співробітник Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Едвард Сноуден. Президент Моралес, начебто, забрав його з летовища "Шереметьєво" та віз до Південної Америки. Зараз голова держави чекає на вирішення конфлікту у столиці Австрії. Болівія вже офіційно заперечила, що на борту президентського лайнера був Сноуден.

  Нагадаємо, екс-співробітник ЦРУ Едвард Сноуден виїхав зі США до Гонконга в травні. Звідти він відлетів до Москви. Сноуден оприлюднив таємну інформацію про прослуховування американськими спецслужбами телефонних розмов і стеження в Інтернеті.

  Давид Чокеуанка, міністр закордонних справ Болівії: "Ми не знаємо, хто вигадав цю брехню про Сноудена на облавку літака нашого президента. Мабуть, ця людина хотіла завдати шкоди нашій країні. Підозри Франції та Португалії є абсолютно необгрунтованими. Обидві країни мають надати нам детальні дипломатичні пояснення. Вони дискримінували главу нашої держави та поставили під загрозу його життя".
  Попередній матеріал
  Правоохоронці Канади запобігли масштабному теракту
  Наступний матеріал
  Зіткнення прихильників та противників Мурсі в Каїрі - є загиблі
  Теги: