Правоохоронці Канади запобігли масштабному теракту

  Двох підозрюваних в тероризмі заарештувала канадська поліція. Затримані чоловік і жінка, начебто, намагалися здійснити вибухи під час відзначення Дня Канади 1-го липня в місті Вікторія.
  Правоохоронці знайшли на площі, де мало відбутися святкування, кілька бомб. Вони були закладені у скороварках. Сапери знешкодили пристрої до початку офіційної церемонії. За гарячими слідами, спецпризначенці затримали осіб, яких підозрюють у виготовленні та закладенні вибухівки. Заарештовані, за версією слідства, перейнялися ідеологією радикального ісламу, проте зв`язків з якоюсь із терористичних мереж не мали. Поки відсутні й докази їхніх контактів із зловмисниками, які влаштували теракт у Бостоні в квітні, хоча спосіб виготовлення бомб в обох випадках є майже ідентичним.

  Вік Тоіус, міністр з громадської безпеки Канади: "Цей випадок ще раз довів - тероризм залишається для Канади актуальною загрозою. Затримання підозрюваних стало можливим завдяки тісній співпраці поліції та спецслужб. Вдалі дії правоохоронців дозволили гарантувати подальшу безпеку наших громадян".
  Попередній матеріал
  Потужний землетрус на острові Суматра - десятки загиблих
  Наступний матеріал
  В Австрії затримали і обшукали літак президента Болівії
  Теги: