В Австралії продають 14-метрову статую коали [відео]

  Символ Австралії виставили на продаж. У штаті Вікторія продається велетенська статуя коали. За 500 тисяч австралійських доларів нові власники отримають не лише скульптуру, але й сусідні ресторан та кав`ярню.

  Австралійці відомі любов`ю до гігантоманії. На зеленому континенті вже існують величезні фігури арахісу, манго та лобстера. Однак жоден із них не перевершує за розмірами скульптуру коали на прізвисько Саманта з містечка Дадсуелз Брідж штату Вікторія. Висота гіганта - 14 метрів. Саманта - чи Сем, як її називають господарі - стоїть на узбіччі траси, що сполучає Мельбурн із Аделаїдою. Щодня до коали приїжджають сотні туристів.

  Туристка: "Я побачила дорожній знак і вирішила сюди завітати та сфотографуватися".

  За 24 роки існування Сем пережила чимало пригод і труднощів. Позаторік під час грози блискавка влучила коалі у голову і залишила глибокі тріщини у статуї. Після ремонту Саманта отримала новий вигляд.

  Роб МакФерсон, власник коали: "Її повністю відремонтували і тепер коала - як новенька".

  Утім, на 25-й рік життя коали власник вирішив її продати заради своєї мрії - показати австралійцям власноруч сконструйований автомобільний симулятор. Задля цього Роб готовий полишити рідне містечко і вирушити у тур Австралією. Велетенську коалу він планує продати за півмільйона австралійських доларів. Чоловік упевнений - у руках серйозного господаря гігантська скульптура приноситиме неабиякий прибуток. Однак досі пропозиція зацікавила небагатьох.

  Лорі Фушо, туристка з Франції: "Не знаю, мені не подобається її текстура".

  Турист: "Може, поставити її за нашим будинком?"

  Однак Роб упевнений: незабаром у Саманти з`являться нові власники. Адже укупі зі скульптурою продаються й ресторан та кав`ярня. Якщо ж нові господарі примудряться брати гроші з кожного, хто фотографується поряд зі статуєю - зможуть стати мільйонерами.

  Мирослава Пеца, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  У США нафтова платформа сіла на мілину - обійшлось без жертв
  Наступний матеріал
  У ЄС посилили контроль за перевезенням валюти
  Теги:
  Loading...