В Австралії проводять конкурс на претендентів на найкращу роботу в світі

  150 людей із 35 країн подолали перший тур конкурсу, щоб отримати найкращу роботу в світі. Початково за посади головного тусівника, фахівця зі смачної їжі та напоїв, шукача пригод, рейнджера національного парку, фотографа та наглядача за дикою природою змагалися 46 тисяч претендентів.

  Серед тих, хто пройшов перший тур, є громадяни Афганістану, Китаю, Казахстану, Кореї, Латвії та Мексики. З-поміж усіх щасливців судді оберуть 18-х кандидатів - по три для кожної з посад. Врахують цікавість відеопрезентації, яку надіслав кандидат, і кількість голосів за нього в інтернеті. Переможці цього туру приїдуть до Австралії для участі в реаліті-шоу. А вже його фіналісти отримають омріяні посади - їх буде лише шестеро. Вони працюватимуть в Австралії протягом півроку. Зароблять за цей час - по сто тисяч доларів. Кампанію з пошуку працівників проводить департамент туризму Австралії.

  Ендрю Макевой, директор департаменту туризму Австралії: "У нас уже очі на лоба лізуть! Уявіть лишень - команда з 20 людей з ранку до ночі дивилася тисячі роликів. Були жахливі, смішні, але найбільше - неймовірно гарні й цікаві. Тепер все залежить від самих учасників, їхніх зв`язків зі світом. Ми дивитимемося, за кого більше голосуватимуть, і врахуємо це".

  Попередній матеріал
  Потужний землетрус на сході Афганістану
  Наступний матеріал
  Пагорбу Андріївської церкви загрожують нові зсуви [відео]
  Теги:
  Loading...