В Австралії частково поновили авіарейси

  В Австралії частково поновили авіарейси. Напередодні сотні міжнародних та внутрішніх польотів скасували через попіл чилійського вулкана Пуєуе.
  За останніми повідомленнями метеорологів, хмара попелу піднялася на більш як вісім кілометрів. І тепер можна здійснювати авіаперельоти на більш низький висоті. Щоправда, під особисту відповідальність авіаперевізників. А от у Новій Зеландії поки що скасували усі рейси. Раніше через вулканічний попіл чилійського Пуєуе закривали аеропорти Уругваю та Аргентини. Вчора там частково відновили рейси, закритими лишаються лише кілька аеропортів на півдні Аргентини.     

  Даніель Кігхері, менеджер зі зв`язків із громадськістю компанії "VIRGIN AUSTRALIA": Ми можемо здійснювати польоти лише за сто-відсоткової безпеки. І зараз ми впевнені, що літати цілком безпечно".

  Олівія Вірт, речник компанії "QANTAS": "Наша політика дуже чітка – Квантас ніколи не літатиме над попеловою хмарою і в жодному разі не буде оминати її, змінюючи курс. Усе перевірятиметься і лайнери літатимуть за цілковитої безпеки".

  Попередній матеріал
  Без дітей та без будинку живе подружжя на Київщині
  Наступний матеріал
  У Польщі зафіксували вже 3 випадок інфікування штамом E.Coli
  Теги: