В Атлантиці знайшли тіла більшості пасажирів А-330

  В Атлантиці знайшли тіла більшості пасажирів сумнозвісного аеробуса А-330. Найближчим часом їх піднімуть на поверхню. Про це повідомляють бразильські вояки. Уже дістали тіла 17х людей. Їх доправлять на експертизу до Ріо-де-Жанейро. На таємницю катастрофи літака - мають пролити світло "чорні скрині". Вони подаватимуть сигнал іще три тижні. Самописці шукатиме французський підводний човен, який раніше досліджував уламки "Титаніка". На місце катастрофи субмарина прибуде у середу.

  Уламки зниклого аеробуса знайшли у понад тисячі кілометрів від бразильського берега, неподалік місця, звідки літак востаннє подав сигнал на землю. Нині ці води обшукують п"ять військових кораблів Бразилії та французький фрегат. З повітря їм допомагають 14 літаків. Майже тиждень знадобився їм, щоби знайти перші уламки лайнера та тіла його пасажирів і екіпажу.

  Джеферсон Корейя, слідчий: "У ці хвилини ми уже переправляємо на Фернанду-ді-Норон"я дев"ять тіл, із них - четверо жінок і четверо чоловіків. Стать одного загиблого ми не змогли визначити. Родичі жертв навряд чи зможуть їх упізнати - тіла пробули у воді тиждень. Однак допомога родин нам все ж таки знадобиться. Ми збираємо усю інформацію щодо прикмет загиблих - про хірургічні шрами, пломби... Усе це дуже важливо".

  На борту аеробуса летіли 228 пасажирів і членів екіпажу з трьох десятків країн. Більшість родичів допомагає слідству телефоном чи поштою, але деякі - приїхали до Ріо, щоби надати зразки ДНК. Уже тиждень ці люди живуть у готелі. Спочатку - сподівалися на диво, тепер - лишень на швидке завершення пошуків.

  Іса Фуртадо Сантанна, мати пасажирки: "Де б вона не була зараз, краще, щоб там і залишалася. Це все так складно, дуже болісно спостерігати за рятувлаьними роботами".

  Втратили надію на порятунок і родичі двох американців, що летіли сумнозвісним рейсом. На честь подружньої пари у їхньому рідному місті провели меморіальну службу.

  Американські кораблі приєднаються до пошукової операції цієї середи. На їхньому борту буде обладнання, здатне прозондувати океан до шести кілометрів углиб. Основне завдання - знайти бортові самописці, які б змогли прояснити причину аварії.

  Остання версія трагедії - виникли проблеми із сенсорами швидкості, які могли замерзнути через негоду. 

  5 канал

  Попередній матеріал
  В Европарламент попала партия "Пиратская бухта"
  Наступний матеріал
  ЄС мляво обрав собі новий парламент
  Теги:
  Loading...