euronews.com

В Аргентині - сильні повені, дві людини загинули, 12,5 тис. евакуйовано

  Сильні повені на півночі Аргентини змусили покинути свої будинки більше 12,5 тис. осіб, дві людини в результаті стихії загинули.


  Про це пише РИА Новости з посиланням на владу постраждалих провінцій.

  Згідно з повідомленням, найбільш складна ситуація - у провінціях Місіонес, Корріентес і Формоса, де через дощі зріс рівень річок Парагвай, Уругвай, Ігуасу і їхніх приток. Під водою опинилися як мінімум десять населених пунктів, вода розмила автошляхи.

  За оцінками губернатора провінції Місьйонес Мауріса Клосса, тільки в цій провінції збиток від повеней перевищив 500 мільйонів песо (понад $62 млн). Очікується, що в понеділок губернатор оголосить у провінції надзвичайний стан.

  "У провінції Корріентес рівень води в річці Уругвай досяг "історичних" значень, перевищивши на три метри рівень, при якому в прибережних населених пунктах оголошується евакуація", - повідомила місцева адміністрація.

  Влада країни вживає заходів з надання допомоги постраждалим. У понеділок прем'єр-міністр країни Хорхе Капітаніч не виключив, що президент Крістіна Фернандес де Кіршнер в найближчі години відвідає постраждалі регіони. За повідомленнями метеорологів, найближчими днями дощі на півночі країни повинні припинитися.
  Попередній матеріал
  У Києві чоловік стрибнув у вольєр із тиграми
  Наступний матеріал
  РФ скоротила фінансування програми розвитку Криму майже на 62%