В Анкарі та Стамбулі не вщухають сутички протестувальників із поліцією

  В Анкарі та Стамбулі - не вщухають сутички протестувальників із поліцією. У столиці - демонстранти зібралися у парку поблизу американського посольства. Продовжилося і протистояння силовиків та активістів у Стамбулі.

  Надвечір на площі Таксим зібралися - близько 10 тисяч учасників акцій протесту. Уночі їхня кількість зменшилася до кількох тисяч, утім, виступи не припинилися. Правоохоронці обох міст - застосували сльозогінний газ та водомети. Раніше - прем`єр Ердоган заявив, що через протести у нього уривається терпець. Учасників антиурядових виступів він назвав грабіжниками. А прибічників влади - закликав вийти на вулиці.

  Реджеп Таїп Ердоган, прем’єр-міністр Туреччини: "Ті, хто палять і нищать чуже майно і нападають на поліцейських - називаються грабіжниками і вандалами. Так само як і ті, хто підтримує такі дії. Влада ж - покладається не на підтримку маргінальних груп, а на турецький народ - усіх тих, хто голосував за нашу партію на минулих виборах. Лише воля народу може примусити нас полишити владу".

   Протестувальник (Стамбул): "Зі слів прем’єр-міністра ми зрозуміли, що він не хоче йти на перемови з протестувальниками і дослухатися до наших вимог. Навпаки, вимагає, щоби ми діяли за його правилами. Це неприйнятно. Поки влада не погодиться на компроміс - наша боротьба не припиниться".

  Попередній матеріал
  Напад на автоколону НАТО у Пакистані: 4 вояків загинули
  Наступний матеріал
  Східну Європу продовжує заливати дощами
  Теги: