Східну Європу продовжує заливати дощами

  Повені у східній Європі - не відступають. Від високої води потерпають північ та схід Німеччини, Польща та Угорщина.

  Через сильні зливи рівень води у Дунаї піднявся до історичного максимуму. Волонтери та армія укріплюють береги. Попри це в Угорщині - затопило десятки населених пунктів, почалася евакуація людей з околиць Будапешта. Скрутно і в Польщі. Над країною напередодні пронісся шторм із градом. У Варшаві - підтопило низку вулиць та магістралей. Вода залила підземні переходи і кілька станцій підземки. Та найгірша ситуація у Німеччині. Поблизу Магдебурга - річка Ельба прорвала дамбу. З міста евакуювали понад двадцять тисяч людей. Висока вода загрожує місцевій електростанції.

  Матіас Мюллер, пожежник: "Ми працюємо у передмісті Магдебурга - тут рівень води у ріці вищий, ніж у центрі. Укріплюємо береги мішками з піском, а воду, що просочується через кордони - відкачуємо назад до Ельби".

  Андре Сабцуг, командир військового підрозділу: "Солдати зводять захисні бар`єри, щоби захистити від води електростанцію. Якщо це не вдасться - значна частина Магдебурга залишиться без світла. Роботи чимало, тут працюють щонайменше сім сотень людей".  Попередній матеріал
  В Анкарі та Стамбулі не вщухають сутички протестувальників із поліцією
  Наступний матеріал
  Чоловікові королеви Єлизавети II виповнилося 92 роки
  Теги: