В Алжирі терористи продовжують утримувати кількох заручників

  Драма із заручниками в Алжирі триває. За повідомленнями алжирського новинного агентства АПС, на газогенераторному заводі в Тижантурині бойовики продовжують утримувати іноземних заручників.

  Напередодні, під час штурму заводу алжирськими солдатами, загинули щонайменше 4 бранців, стільки ж іноземців звільнили. Мавританське агентство АНІ повдомляло про загибель щонайменше 35 іноземних бранців та 15 викрадачів. Офіційний Токіо висловив занепокоєння з приводу того, як звільнює бранців алжирська армія. Прем`єр-міністр Великої Британії закликав британців готуватися до поганих новин.

  Нагадаємо, родовище на сході Алжиру у середу атакували бойовики північно-африканського крила "Аль-Каїди". У полоні опинилися громадяни Великої Британії, Сполучених Штатів, Японії, Франції та Норвегії. Бойовики вимагають зупинити міжнародну військову операцію проти терористів на півночі Малі та заявляють про підготовку нових терактів.

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Влада Алжиру називає перебіг операції зі звільнення заручників дуже складним. Ситуація на місці інциденту постійно змінюється. Тож ми готуємося до поганих новин. Кількість загиблих заручників може бути значною".

  Попередній матеріал
  Проти екс-міністра фінансів Греції порушили кримінальну справу
  Наступний матеріал
  Терористи пропонують обміняти захоплених в Алжирі бранців на ув`язнених у США бойовиків
  Теги:
  Loading...