Терористи пропонують обміняти захоплених в Алжирі бранців на ув`язнених у США бойовиків

  Обміняти американських заручників на ув`язнених у США терористів - запропонував Вашингтону ватажок бойовиків. Вони, нагадаємо, напали на газогенераторний завод у Алжирі. У полоні угруповання "Підписанти кров`ю", що є відгалуженням "Аль-Каїди", можуть досі перебувати 30 іноземців.

  За повідомленнями місцевого новинного агентства АПС, на цю годину на волі опинилися 573 алжирці та 132 іноземці. Напередодні під час штурму заводу алжирськими солдатами загинули щонайменше 4 бранців, стільки ж іноземців - звільнили.

  Нагадаємо, родовище на сході Алжиру у середу атакували бойовики. У полоні опинилися громадяни Великої Британії, Сполучених Штатів, Японії, Франції та Норвегії. Нападники вимагають зупинити міжнародну військову операцію проти терористів на півночі Малі та заявляють про підготовку нових терактів на енергетичних об`єктах. Тим часом, компанія "Брітіш Петролеум", до концерну якої входить і алжирський газогенераторний завод, розпочала евакуацію іноземних працівників з розташованих у Алжирі підприємств.

  Попередній матеріал
  В Алжирі терористи продовжують утримувати кількох заручників
  Наступний матеріал
  В Австралії - найспекотніший день в історії країни
  Теги:
  Loading...