В Афінах протестували освітяни та страйкували транспортники

  Масову демонстрацію у центрі Афін провели студенти і вчителі. Так люди відреагували на нові плани уряду ще більше скоротити державні витрати.

  До освітян долучилися і транспортники. Вони влаштували кількагодинний страйк. Громадський транспорт зупинився. Із перебоями працював аеропорт. Про збільшення антикризових заходів уряд оголосив напередодні. Йдеться про урізання пенсій, податок на нерухомість і створення так званого трудового резерву. Це майже тридцять тисяч держслужбовців, яким уріжуть зарплати і запропонують протягом року знайти нове місце, а із займаних посад людей позвільняють. Міністр фінансів запевняє - реформи потрібні, щоби запобігти іще гіршій ситуації в економіці. 

  Протестувальник: "У грошового капіталу немає батьківщини. А в нас - є. Ось чому ми захищаємо наші права - право жити, на освіту для наших дітей, можливість жити на нашу зарплатню".

  Еванґелос Венізелос, міністр фінансів Греції: "Те, що відбувається зараз, насправді не є кризою. Нажаль, це лише передмова до неї. І всі наші спроби спрямовані на те, щоб їй запобігти". 

  Попередній матеріал
  На Київщині відзначили День партизанської слави
  Наступний матеріал
  Папа Римський виступив у Бундестазі
  Теги: