Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба Twitter / МЗС України

В аеропорту Кабула перебуває другий український літак, але вилетіти не може – МЗС

  Читайте по-русски
  Ситуацію на території летовища очільник міністерства називає критичною

  Другий український літак нині перебуває в аеропорту Кабула, однак вилетіти звідти не може. Про таке повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "Укрінформ".

  "Але зараз найбільша проблема в тому, що в нас є борт, який там знаходиться, який не може вилетіти. Він теоретично в якийсь момент зможе вилетіти, але чи зможе новий український літак туди прибути – це поки що питання без відповіді. Відповідь на це запитання залежатиме від стабілізації ситуації в Афганістані", – констатував очільник вітчизняного МЗС.

  Також він зауважив, що вважає ситуацію в аеропорту Кабула критичною.

  За словами міністра закордонних справ, Україна готова брати громадян інших держав, зокрема й Афганістану, на вільні місця в літаку. Саме так вчинили під час евакуації попереднім рейсом.

  Інформацію про те, що МЗС не пропонує евакуацію, Дмитро Кулеба називає маніпуляцією та закликає українців звертатися до посольств України в Таджикистані, Пакистані та заявляти про своє місце перебування.

  Наразі, за даними МЗС, близько 50 людей заявили про бажання бути евакуйованими.

  Як повідомляв 5.UA, у Кабулі призупинили всі комерційні рейси. Здійснювати польоти можуть лише військові літаки. Понад 60 країн світу, зокрема Україна, виявили бажання вільно повернути своїх громадян і афганців з Афганістану після захоплення влади ісламістським рухом "Талібан". Країни зробили спільну заяву.

  МЗС України не виключає, що Росія може використати проти України біженців з Афганістану

  Попередній матеріал
  Смерть міського голови Кривого Рогу: правоохоронці знайшли дві записки, написані Павловим
  Наступний матеріал
  Влада нищить "Кузню на Рибальському", однак не соромиться хвалитися на параді кораблями підприємства – Мирослав Гай
  Loading...