Трагедія в Кемерово: у мережі з'явилося відео перших хвилин займання

У Слідкомі РФ кажуть: вже отримано докази, які свідчать про кричущі порушення під час введення в експлуатацію та під час експлуатації , що призвели до трагедії

У мережу виклали відео з камер спостереження в торгово-розважальному центрі "Зимова вишня" в російському Кемерово, на якому зафіксовано момент займання. Відповідний запис з'явився в Youtube.

На відео видно, як вогонь швидко поширюється площею ТРЦ, а дим заповнює приміщення.

"Злили у мережу дані з відеокамери ТЦ в Кемерово. З таймером! Найбільше вражає, як швидко все це сталося. Хоча треба зауважити, що перемотування прискорене – судячи з таймера, все сталося приблизно за три хвилини", – зазначено в дописі під відео.

Також стали відомі нові подробиці трагедії. Співробітник приватної охоронної фірми, що працював у ТЦ "Зимова вишня", при отриманні сигналу про пожежу вимкнув систему оповіщення. Про таке повідомляє УНІАН, посилаючись на Слідчий комітет РФ.

Як стало відомо, наразі слідчі допитали й затримали чотирьох підозрюваних у справі. Серед них – технічний директор компанії-власника будівлі, орендар приміщення, в якому ймовірно був епіцентр загоряння, працівник та керівник організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації. Нині вирішується питання про затримання п'ятого підозрюваного – працівника охоронної фірми.

Допитали правоохоронці більш як 70 свідків та очевидців події. У Слідкомі РФ кажуть: вже отримано докази, які свідчать про кричущі порушення під час введення торговельного центру в експлуатацію та під час експлуатації, що призвели до трагедії.

Також з'ясувалося: пожежні виходи були заблоковані, через що кількість жертв значно зросла.

Нагадаємо, 25 березня вдень у торговельно-розважальному центрі "Зимова вишня" в Кемерово спалахнула пожежа. Через це обвалилися два з трьох кінозалів у будівлі. За останніми даними, в торговому центрі російського Кемерово загинули 64 особи, 15-х з них уже упізнали родичі. Серед загиблих – багато дітей. Ще близько 40 осіб визнані потерпілими внаслідок пожежі. 

Трагедія у Кемерово: як ТЦ перетворився на смертельну вогняну пастку – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
Пожежа у ТРЦ Кемерово
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скільки ще триватиме АТО, і за що готовий вибачатися командувач об'єднаних сил – ексклюзивне інтерв'ю
Наступний матеріал
Наєв: Уже є визначені часові показники, до яких необхідно підготувати операцію Об’єднаних сил