$5 трлн виділяють країни G20 для стимулювання світової економіки

  П`ять ТРИЛЬЙОНІВ доларів виділяють країни Великої двадцятки для стимулювання світової економіки. Із них один ТРИЛЬЙОН передадуть Міжнародному Валютному Фонду і Світовому Банку.
  Три чверті цієї суми - МВФ розділить між країнами, які найбільше постраждали від фінансової кризи, ще 250 мільярдів - підуть на пожвавлення глобальної торгівлі. Крім цього, учасники саміту обіцяють боротися із податковими махінаціями і надмірними бонусами топ-менеджерам і керівникам компаній. На фінансові ринки очікує більший контроль з боку держав. Такою домовленістю задоволені усі учасники зустрічі, навіть французький президент Ніколя Саркозі, який погрожував взагалі залишити саміт. На результати переговорів - позитивно реагують і європейські біржі. Після оголошення фінального комьюніке, показники підскочили у Парижі і Франкфурті.

  Ґордон Браун, прем`єр-міністр Великої Британії: "Ми маємо чіткий графік виконання ухвалених рішень. Це допоможе нам зменшити рецесію і врятувати робочі місця. Ми виділяємо додатково трильйон доларів для світової економіки, за посередництва Міжнародного Валютного Фонту та інших інституцій. Ці гроші будуть доступні для усіх країн-членів МВФ".
  Попередній матеріал
  Голову МЗС Ізраїлю підозрюють в корупції та хабарництві
  Наступний матеріал
  НАТО святкує ювілей - 60 років
  Теги:
  Loading...