Уряд Сирії заявив, що мирних мешканців Хали вбили бойовики

  Понад сто мирних мешканців у сирійському місті Хула убили бойовики, а не солдати провладних збройних сил. Про це заявив уряд Сирії за результатами проведеного розслідування. Їх оприлюднили напередодні увечері на прес-конференції в Дамаску.
  Голова слідчої комісії наголосив: армія у селище навіть не заходила. Масове вбивство беззбройних людей тиждень тому вчинили близько восьмисот екстремістів. Вони, нібито, прагнули зіпсувати імідж Сирії на міжнародній арені і переконати світ, що в країні точиться громадянська війна. Між тим, більшість мешканців Хули, які вижили під час різанини, запевняють: їхніх сусідів убили члени підконтрольної урядові мілітарної організації Шабіха. Нагадаємо, сьогодні спливає термін дії ультиматуму, виставленого владі сирйською опозицією. Якщо уряд не припинить насильство у країні повстанці погрожують відмовитися від мирного плану ООН і почати захищати мирне населення самотужки.

  Касем Джамаль, голова комісії з розслідування подій у Хулі: "За даними нашого розслідування - усі жертви у Хулі були членами мирних родин. Вони відмовилися повстати проти уряду і взяти до рук зброю, вступили у конфлікт з екстремістами, за це бойовики їх і убили. Влада прагне залагодити конфлікт у нашій країні - мирним шляхом, саме опозиційні сили противляться такому розвиткові подій".
  Попередній матеріал
  Янукович вже подякував слідчим за рокриття вибухів у Дніпропетровську [відео]
  Наступний матеріал
  Дебют у зоопарку китайського міста Шанду
  Теги: