Янукович вже подякував слідчим за рокриття вибухів у Дніпропетровську [відео]

  Віктор Янукович вже подякував слідчим за рокриття вибухів у Дніпропетровську, і попросив надати громадськості максимум інформації про цей інцидент.

  Генеральний прокурор Віктор Пшонка сьогодні відзвітував перед Президентом про перебіг розслідування цієї справи. За його словами затримано чотирьох осіб, і вже доведена їхня причетність до вибухів. Також у слідства є підстави вважати, що здійснення злочину пов`язане з політичними вподобанням терористів. Крім того, Генпрокурор підтвердив інформацію про те, що злочинці вимагали від правоохоронців 4 з половиною мільйони доларів. Нагадаємо 27 квітня внаслідок 4-х вибухів у центрі  Дніпропетровська постраждала 31 людина.

  Віктор Пшонка, Генеральний прокурор України: "Кваліфікація тероризму по диспозиції кримінального кодексу підтверджується і ця стаття залишається у подальшому розгляду цієї кримінальної справи. Слідство також з`ясовує, наскільки політичні симпатії підозрюваних підозрені із вчинення ними злочинів. Для цього у слідства є підстави дуже виважено слідством встановити ці обставини".

  Попередній матеріал
  Масове весілля у Німеччині
  Наступний матеріал
  Уряд Сирії заявив, що мирних мешканців Хали вбили бойовики
  Теги: