Уряд США відзначив досягнення найвідоміших американських астронавтів

  Нагороди для тих, хто змінив історію. Уряд США відзначив досягнення найвідоміших американських астронавтів. Їм вручили Золоті Медалі Конгресу. Це - найвища американська нагорода для цивільних.

  Медалі дила екіпажу космічного корабля "Аполлон-11", який здійснив історичний політ на Місяць майже 40 років тому. Це -  перші двоє американців, які ступили на Місяць Ніл Армстронг та  Едвін Олдрін, і пілот корабля Майкл Коллінз. Ще нагородили першого американця, який облетів навколо Землі Джона Гленна. Церемонію вручення медалей влаштували у Капітолії. На ній були присутні вище керівництво НАСА та конгресмени.  

  Ненсі Пелосі, лідер демократичної меншості у Конгресі: "Ці люди рухалися вперед - і наша країна - прямувала рАзом із ними до нових досліджень, нових відкриттів і надій на прогрес у майбутньому".

  Ніл Армстронг, астронавт: "Ця нагорода - велика честь для усієї команди Аполлона-11. Ми вдячні від імені усіх наших колег, що зіграли важливу роль в освоєнні космосу, у тому, що людство вийшло за межі Землі і дізналося багато нового про Сонячну систему".  

  Попередній матеріал
  Десятки протестувальників увірвалися до парламенту Кувейту
  Наступний матеріал
  У Мексиці запроводили йогу за гратами
  Теги: