5.ua

Уряд Німеччини спростував можливість застосування спецпідрозділів

  Інформацію про можливе залучення спецназу для звільнення спостерігачів ОБСЄ спростували в уряді ФРН. Раніше ЗМІ повідомили про приведення спецпідрозділів в стан підвищеної готовності.


  Уряд Німеччини спростував інформацію, яка з'явилася в деяких ЗМІ про використання спецпідрозділу бундесверу KSK ( Kommando Spezialkräfte ) для звільнення захоплених на сході України спостерігачів ОБСЄ.

  "Спецпідрозділ KSK не доводилось в стан підвищеної готовності , воно не отримувало жодних доручень у зв'язку з ситуацією на Україні ", - цитує агентство DPAпредставника міністерства оборони ФРН.

  Раніше газета Bild з посиланням на неназвані джерела повідомила , що спецпідрозділи бундесверу KSK і поліції GSG 9 приведені в стан підвищеної готовності. На цій підставі видання дійшло висновку , що підрозділи можуть бути задіяні у спецоперації . За інформацією газети, протягом декількох годин вони можуть бути перекинуті на територію України для проведення акції по звільненню заручників.

  До цих пір всі переговори з сепаратистами про звільнення спостерігачів ОБСЄ закінчувалися безрезультатно, зазначили у Bild.
  Попередній матеріал
  У світі святкують Міжнародний день танцю
  Наступний матеріал
  МЗС: план визволення спостерігачів ОБСЄ вже розроблений