5.ua

Уряд Франції поки що не планує передавати "Містралі" до Росії

  У посольстві Франції в Москві не підтвердили інформацію про передачу Росії вертольотоносців "Містраль" 4 листопада у м.Сен-Назар.


  "Ми не підтверджуємо цю інформацію", - сказали агентству "Інтерфакс" в посольстві Франції в Москві 30 вересня, коментуючи заяву у ЗМІ повідомлення про передачу вертольотоносця Росії 4 листопада.

  У посольстві зазначили, що Париж дотримується колишньої позиції, визначеної президентом Франсуа Олланд на прес-конференції від 18 вересня. Тоді глава Французької республіки заявив, що перший вертольотоносець типу "Містраль" може бути переданий Францією російській стороні в тому випадку, якщо режим припинення вогню буде дотримуватися на сході України. "Але поки що до цього не дійшло", - сказав він на прес-конференції в Парижі.

  Як повідомлялося, "Рособоронекспорт" і французька компанія DCNS підписали контракт на будівництво двох вертолетоносных кораблів-доків (ДВКД) типу "Містраль" у червні 2011 року. Передача ВМФ Росії ДВКД-1 "Владивосток" була намічена на листопад 2014 року.
  Попередній матеріал
  У Шепетівці виготовляють топографічні карти для учасників АТО
  Наступний матеріал
  Влітку оздоровились та відпочили майже 2,5 млн. дітей шкільного віку - Мінсоцполітики
  Loading...