5.ua

Влітку оздоровились та відпочили майже 2,5 млн. дітей шкільного віку - Мінсоцполітики

  Незважаючи на складність ситуації в країні, влітку 2014 року вдалося охопити оздоровленням та відпочинком 2 467 966 дітей шкільного віку або 57,4% від загальної кількості дітей шкільного віку, з них оздоровленням – 840 654 дитини та відпочинком – 1 627 312 дітей. Особливу увагу, як завжди, було приділено дітям так званих пільгових категорій: дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам. Їх на сьогодні забезпечено оздоровленням відповідно на 94,7%, 93,2% та 92,1% від запланованих показників.


  Про це 30 вересня повідомила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович.

  "Ми сьогодні підбиваємо попередні підсумки літнього оздоровлення, однак оздоровча кампанія ще триває. На жаль, в цьому році організація оздоровлення та відпочинку дітей супроводжувалася і супроводжується серйозними викликами, повязаними з анексією Криму, втратою дитячих закладів у зоні проведення антитерористичної операції та великою кількістю вимушених переселенців із регіонів проведення бойових дій. Хочу подякувати керівництву тих областей, завдяки зусиллям яких понад 8000 маленьких українців із сімей переселенців, загиблих і важко поранених "майданівців", учасників АТО також були забезпечені оздоровленням та відпочинком", - наголосила заступник Міністра.

  Водночас Наталія Федорович поінформувала, що Міністерству спільно з Фондом народонаселення ООН в Україні вдалося організувати спеціалізовані зміни для 178 дітей із Донецької та Луганської областей на Львівщині та Полтавщині. Крім того, вже 203 дитини оздоровилися в Республіці Польща і 110 – в Грузії (нині з урядами цих держав обговорюється можливість направлення дітей на оздоровлення у жовтні-грудні ц.р.).

  Урядовець також закликала представників місцевих органів влади зі свого боку активно сприяти пошуку додаткових можливостей для забезпечення дітей оздоровленням та відпочинком й використовувати ту допомогу, яку готова надати Україні міжнародна спільнота.

  Всього, за її словами у 2014 році в Україні здійснювали оздоровлення та відпочинок дітей 14523 дитячі заклади. Семи закладам - у Закарпатській, Київській, Львівській, Одеській та Сумській областях, незважаючи на скруту, вдалося цього року відновити свою роботу. У той же час відкрито й п’ять нових - на Запоріжжі, Львівщині, Одещині, Сумщині, Черкащині.
  Попередній матеріал
  Уряд Франції поки що не планує передавати "Містралі" до Росії
  Наступний матеріал
  Борг українського бюджету перевищів 60% ВВП
  Теги:
  Loading...