Ураган Айрін - дістався Нью-Йорка [відео]

  Ураган Айрін - уже дістався Нью-Йорка. Його епіцентр - у кількох десятках кілометрів від міста. Спорожнілі вулиці - заливає водою. Місто повністю зупинилося - закриті всі установи, не працює громадський транспорт. Східне узбережжя США - уже повною мірою - відчуло на собі розгул стихії. Ще кілька штатів - готуються до урагану.

  У Нью-Йорку - шквальний вітер та злива. Не працюють усі п`ять аеропортів, метро та громадський транспорт. Вулиці - порожні. Евакуація з районів, які може затопити - припинилася. Місцева влада - заборонила мешканцям Нью-Йорка виходити з дому. Закриті всі установи, школи та крамниці. 

  Ураган дістався і столиці - Вашингтона. Утім, значної шкоди місту - не завдав. Тут навіть не закривали аеропорт. Натомість на північному сході - у Віргінії, Північній Кароліні та Флориді - буревій залишив по собі - повалені дерева, затоплені вулиці та зруйновані лініїї електропередачі. Понад 3 мільйони американців  залишилися без струму. Проте мешканці цих регіонів  уже зітхають з полегшенням. Кажуть, настрашніше - позаду. 

  Жертвами урагану вже стали дев`ятеро людей. Усі вони були під час шторму на вулиці. Дехто з них загинув - через повалені дерева, дехто  - від удару струму з обірваних дротів. Стихія - продовжує вирувати над територією Сполучених Штатів. У 10 штатах - поки що не скасовують режим надзвичайної ситуації.

  Попередній матеріал
  Лівійські повстанці просять світ про гуманітарну допомогу
  Наступний матеріал
  У Вінниці створили службу супроводу інвалідів [відео]
  Теги: