Український літак затримався в Делі (ОНОВЛЕНО)

  Українські туристи, які досі не можуть вилетіти зі столиці Індії, повертатимуться додому окремими партіями за допомоги іноземних компаній.

  Про це повідомив речник компанії "Аеросвіт" Сергій Куций. За його словами, причина затримки літака у столиці Індії - підозра щодо неполадок у шасі, яка виникли ще під час посадки судна. Українські туристи мали повернутися до Києва о десятій ранку. Утім вони досі перебувають у Делі. Кілька годин пасажири очікували на свій рейс у будівлі аеропорта без води та їжі. Як повідомив речник "Аеросвіту", компанія не змогла забезпечити людей харчами через реконструкцію аеропорту. Лише після того, як родичі туристів зв`язалися з консульством України в Індії, людей перевели до готелю. Утім, коли саме вони повернуться  на Батьківщину залишається невідомим.

  Сергій Куций, речник компанії "Аеросвіт": "При підготовці до посадки у пілота не було індикації щодо виходу правої стійки шасі, коли індикація відновилася, літак здійснив посадку, але не було певності у командира повітряного судна у стійкій роботі сиситеми, то вирішено було здійснити перевірку. Був подан запит в авіакомпанією. Направлено туди техніків, які зараз перебувають в Делі і проведуть вже повний тест цієї системи. В зв`язку з цим не відбувся зворотный рейс, було прийнято рішення про рерутінг пасажирів коштом авіакомпанії "Аеросвіт".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - роковини з дня Куренівської трагедії (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  В Егейському морі тоне круїзний лайнер "Георгіс"
  Теги:
  Loading...