5.ua

Українські події в ефірі світових телеканалів [відео]

   

  Мітингарі, які виступають за євроінтеграцію та проти уряду, звели в центрі Києва справжню фортецю - передає британське суспільне мовлення Бі-Бі-Сі. Журналісти зазначають - атака міліції на Майдан у ніч проти 11-го грудня лише додала завзяття протестувальникам. Згадує Бі-Бі-Сі й про переговори між українським першим віце-прем’єром Сергієм Арбузовим і єврокомісаром із розширення Штефаном Фюле. Британське медіа наголошує - жодної конкретики під час перемовин сторони не озвучили.

  Новинний телеканал Євроньюз стверджує, що Європейський союз обіцяє Україні додаткову фінансову допомогу у випадку підписання угоди про Асоціацію. Проте її розмір залишається невідомим. Згадують журналісти й про запевнення віце-прем’єра Арбузова, які він дав представникам ЄС у Брюсселі. Євроньюз наголошує - український урядовець пообіцяв, що євроінтеграція залишається стратегічною ціллю Києва й кабмін не буде підписувати угоди про вступ до інших союзів, зокрема, й Митного.

  Американський канал Сі-Ен-Ен розповідає про перебіг круглого столу в Києві. Зазначає, що президент України Віктор Янукович запропонував амністувати затриманих учасників антивладних протестів. Проте журналісти наголошують - саме багатотисячні мітинги прибічників євроінтеграції змушують Главу Держави офіційно заявляти про курс на Європу й не дають уряду вступити до Митного союзу.

  Арабський міжнародний телеканал Аль-Джазіра розповідає про сутички між мітингарями та міліцією, які з різною інтенсивністю точаться у Києві вже кілька тижнів. Журналісти повідомляють, що унаслідок них поранень зазнали сотні людей. Проте не усі, за повідомленнями Аль-Джазіри звертаються до лікарень через загрозу репресій.

  Російський державний телеканал «Росія-24» цитує прем’єр-міністра Дмитра Медведєва - глава уряду заявив, що Україні потрібно подолати тектонічний розлом у суспільстві, який загрожує існуванню держави. Напередодні це медіа також стверджувало - Україна тріщить по регіональних швах. Згадало воно й про пропозицію президента Віктора Януковича помилувати заарештованих протестувальників, й про обурення глави держави радикальними діями усіх сторін конфлікту на Майдані.

  Олександр Войтко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Євпаторії скоєно напад на інформ-ресурс, який транслював Євромайдан в Інтернеті
  Наступний матеріал
  ПР подала заявку на проведення мітингу на Європейській площі
  Теги:
  Loading...