5.ua

У Євпаторії скоєно напад на інформ-ресурс, який транслював Євромайдан в Інтернеті

  На інформресурс «Юкрейн Соушл комюніті», який транслював Євромайдан в Інтернеті наживо, скоєно напад у Євпаторії. Інцидент стався кілька годин тому.

   Зі слів працівників, до приміщення в якому зберігається апаратура агенства увірвались вирізавши болгаркою двері - 14 правоохоронців, серед них і судові виконавці. Очевидці кажуть, без жодних документів і відповідних ордерів ті почали опис апаратури. Дирекція ТРК Моріон, через яку і транслюється Юкрейн Соушл комюніті, пов’язує інцидент із трансляціює євромайданів, а також із приналежністю депутата, в якого агенція орендує приміщення, до опозиційних сил. У Євпаторійській міліції про інцидент знають. Кажуть: на прохання виконавчої служби виділили лише двох співробітників. Про причини наразі не повідомляють.

  Микола Філатов, директолр ТРК «Моріон»: «Вошли сюда група людей - исполнительная служба во главе с командиром. Взламали несколько дверей и сейчас идёт процедура счёта чего тут находится. И что-то они там хотят с этим делать, но что-пока нам не известно. Я думаю, что это каким-то образом связано-не связано..несколько было трансляций которые быля прямыми прямо с Евромайдана».

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд Києва звільнив 12 із 15 мітингувальників [відео]
  Наступний матеріал
  Українські події в ефірі світових телеканалів [відео]
  Теги:
  Loading...