Українські моряки знову потрапили в полон

  Українські моряки знову потрапили в полон. Напередодні в Аденській затоці сомалійські пірати захопили турецьке судно "Босфорус Продіджі".

  Як уточнило посольство Туреччини в Кенії, екіпаж - восьмеро громадян України і троє турків. Посольству України в Туреччині доручено взяти цю справу на особливий контроль, встановити контакт із судновласником і вжити заходів для якнайшвидшого звільнення бранців. Про це повідомило вітчизняне МЗС. 

  Також напередодні розбійники захопили ще одну яхту, турецький суховантаж і малайзійську баржу, яку експлуатує французька нафтова компанія.

  Нині у руках піратів, за різними даними, від десяти до чотирнадцяти суден. Серед них і гігантській нафтовий танкер "Сіріус стар", і судно "Фаїна" з сімнадцятьма українцями на борту. Щоби приборкати сомалійських піратів, Рада Безпеки ООН дозволила іноземним військам переслідувати морських розбійників на території Сомалі. Для цього слід отримати дозвіл перехідного уряду цієї африканської держави та проінформувати генсека ООН Пан Гі Муна.

  Попередній матеріал
  Серед загиблих в ДТП в Ізраїлі є громадянка України
  Наступний матеріал
  У США знижено облікову ставку до 0,0%-0,25% на рік
  Теги:
  Loading...