Українець знову опинився у полоні піратів

  У полоні сомалійських піратів знову опинився громадянин України. Він перебуває на німецькому судні "Патріот". Його корсари захопили напередодні неподалік від Єменського порту Мукалла.

  Стан здоров`я усіх полонених задовільний, на борту зерновоза є запаси води та харчів. Про це "5 каналу" повідомив головний редактор інтернет-видання "Морський бюлетень -Совфрахт" Михайло Войтенко.

  Михайло Войтенко, головнйи редактор інтернет-видання "Морський бюлетень-Совфрахт": "25 апреля рано утром, в восточной части Аденского залива, был захвачен балкер "Патриот" под флагом Мальты. Владелец и оператор – немецкие компании. Экипаж 17 человек. Судно с грузом зерна следовало в порт Хадейда в Емен. При захвате никто не пострадали. И на сегодня известно, что среди членов экипажа есть гражданини Украины - старший механик, капитан - гражданини Польши, остальные 15- филиппинцы. Пираты ведут захвачений балкер в то место, где они его будут держать и вести переговоры".

  У полоні сомалійських піратів, перебувають ще четверо українців:по двоє на двох іноземних суднах - "Ганза-Стевенжер" і "Маласпіна Касл". Одно нашого співвітчизники з корабля" Салданга" напередодні звільнили.

  Нагадаємо, раніше вітчизняне МЗС повідомляло, що на кораблі "Салданга" - перебувають двоє українців.

  Попередній матеріал
  Українського моряка визволили з полону піратів
  Наступний матеріал
  Новини України за вихідні
  Теги:
  Loading...