Убивство бін Ладена не вплине на стратегію НАТО в Афганістані

  Убивство Усами бін Ладена не вплине на стратегію НАТО в Афганістані. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмуссен.

  За його словами, міжнародний тероризм залишається безпосередньою загрозою безпеці країн НАТО й стабільності у всьому світі. Тому нинішня стратегія Північно-Атлантичного Альянсу - політичної і військової боротьби проти талібів - не зміниться.

  Андерс Фог Расмуссен також підтвердив, що до 2014 року НАТО планує передати відповідальність за безпеку в Афганістані місцевій владі.

  Ендерс Фог Расмусен: "Близько 10-ти років тому НАТО ухвалила безпрецедентне рішення - атаки 11 вересня на США були нападом на всіх членів альянсу. Цього тижня США досягли суттєвого успіху у безпеці всіх союзників. Вітаю президента Обаму та усіх причетних до ліквідації засновника Аль-Каїди. Ви спитаєте, що це означає для НАТО і нашої місії в Афганістані? І я скажу відверто - ми там залишимося і стратегія НАТО не зміниться. Союзники та партнери альянсу подбають, щоби Афганістан ніколи не став прихистком для терористів".

  Попередній матеріал
  У Львові заборонили марш "Русского единства"
  Наступний матеріал
  Історичну угоду про об`єднання ухвалили в Каїрі ФАТХ і ХАМАС
  Теги:
  Loading...