Стеффан де Містура 5 канал

У Женеві завершилися мирні перемови по Сирії

Женева-3 завершилася. Мирні перемови щодо Сирії, які раз по раз зривалися, нарешті вдалося завершити укладанням договору

Мирний договір поки не підписали сторони конфлікту. Про це повідомив спеціальний посол ООН з питань Сирії Стеффан де Містура. Укладена угода передбачає 12 принципів, за дотримання яких у Сирії повинна припинитися криза.

Це відмова від тероризму, відновлення сирійської армії, побудова демократичної держави, можливість повернення для біженців, відмова від іноземного втручання у конфлікт, побудова перехідного уряду та низка інших. Наступний етап переговорів розпочнеться вже на початку квітня.

"Я був вражений, з якою серйозністю та професіоналізмом сторони поставились до перемов. На цьому етапі дискусії покликані зберегти імпульс співпраці і разом з тим підготуватися до реальних переговорів щодо політичного переходу", - зазначив Стеффан де Містура.

Нагадаємо, директор правозахисної британської організації Amnesty International заявила, що довкола Алеппо лікарні є головною ціллю атак і частиною спільної військової стратегії Москви та Дамаска.

Попередній матеріал
У Лондоні вшанували жертв бельгійських терактів
Наступний матеріал
Черговий бойовик "ДНР" здався Службі безпеки
Теги:
Loading...

Російська армія несподівано визнала загибель свого офіцера у Сирії

Могеріні: Сирійці та європейці мають спільного ворога

У Сирії урядові війська готуються штурмувати Пальміру

Сирією прокотилася хвиля протестів проти Башара Асада