У Женеві стартував міжнародний автосалон

  Міжнародний автосалон стартував у Женеві. Там покажуть 170 нових авто. Серед них і дорогі машини, і новинки, переваги яких в екологічності. Але, поки що на автівки може подивитися лише преса і виробники. Для усіх інших автошоу відкриється завтра.

  Гламур і блиск - ось на що очікують відвідувачі від найдорожчих автомобілів світу. Іграшки для дорослих хлопців мають потужні мотори, шикарний вигляд і відповідну ціну. Одна з найцікавіших новинок - модель Ламборгіні Авентадор. Вона з`явиться у продажу вже влітку. Цей автомобіль розганяється до трьохсот кілометрів за годину. Новинка від Бугатті коштує майже 2,5 мільйони доларів. Її максимальна швидкість - 407 кілометрів за годину. Це - світовий рекорд. Утім, навряд чи такий автомобіль з`явиться на вулиці.

  Стефан Брангс, директор з продажу, Бугатті: "Багато покупців просто тримають авто у гаражах. Вони приходять туди увечері з келихом шампанського, не зводять очей з машини і почуваються щасливими. Такі люди купують авто задля пристрасті, а не для того, щоби похизуватися на дорозі".

  Найбільшу увагу на автосалоні привернули моделі класу люкс та концепт-кари. Утім, головною темою швейцарського автосалону є екологічність. Компанії змагаються у виробництві авто-гібридів, що можуть використовувати і бензин, і електроенергію. Деякі машини потребують усього п`яти або навіть чотирьох із половиною літрів бензину на 100 кілометрів. Зацікавленість виробників "зеленою енергією" спричинена насамперед здорожчанням пального. Проте автоконцерни запевняють - зростання вартості бензину на продаж автомобілів не вплинуло.

  Амедео Феліса, генеральний директор Феррарі: "Завдяки щорічному інвестуванню в нові моделі, ми не постраждали від кризи. Останнім часом продаємо стабільну кількість автомобілів щороку. Сподіваюся, 2011-ий буде не гіршим за попередні роки".

  Поки що Женевський автосалон відкритий лише для преси та автовиробників. Відзавтра - автошоу відкриється і для відвідувачів. Вони зможуть випробувати новинки під час тест-драйвів. Триватиме виставка - до 13 березня.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Гальяно загрожує серйозне покарання за антисемітські висловлювання
  Наступний матеріал
  У Японії провели марафонський забіг для роботів
  Теги: