Гальяно загрожує серйозне покарання за антисемітські висловлювання

  Модельєра Джона Гальяно звільнили з посади арт-директора будинку моди "Кристіан Діор". Знаному дизайнеру закидають антисемітизм.
  Інцидент стався наприкінці минулого тижня. В одній із кав`ярень Парижа Гальяно нібито вилаяв пару за сусіднім столиком. Відвідувачі зафіксували сварку на камери мобільних телефонів і тепер ці кадри чи не головний доказ у справі. Адвокати Гальяно вже подали зустрічний позов щодо наклепу.

  Світ моди лихоманить від скандалів. Ще не вщухло обурення феміністок від витівки Жан-Поля Готьє, який під час паризького тижня моди випустив на подіум хлопчика у весільній сукні. Тепер на перших шпальтах світових таблоїдів - історія з Джоном Гальяно. Його тимчасово усунули з посади арт-директора будинку моди "Кристіан Діор". Причина - арешт дизайнера після інциденту в одній із паризьких кав`ярень. П`яний модельєр нібито накинувся із лайкою на пару за сусіднім столиком, і дозволив собі антисемітські висловлювання. Подружжя подало на Гальяно в суд, бо у Франції антисемітизм - це серйозний злочин.

  Маріон Балі, свідок: "Ми чули, як Гальяно сказав жінці: "Ви насправді огидні", і ображав її різними словами. Чоловік, який був із нею, розлютився і почав погрожувати Гальяно. Він дивився на нього сердито, підняв стільця і збирався кинути його у дизайнера".

  Стефан Зербіб, адвокат Джона Гальяно: "Так, неприємна розмова між Гальяно та однією парою насправді мала місце. Були образливі фрази, але в жодному разі вони не мали антисемітського забарвлення. Потім втрутилася охорона і поліція".

  Спочатку Гальяно усі звинувачення відкидав, але в Інтернеті з`явилось відео, де дизайнер вигукує: "Я люблю Гітилера і такі, як ви, мають померти"! Крім того, судитися із скандалістом збирається ще одна жінка. Через ці неприємні історії від модельєра відвернулися багато його знаменитик клієнток, зокрема оскарівська лауреатка Наталі Портман. Вона мала з`явитися на церемонії у сукні від Діор, утім в останню мить передумала. Акторка заявила, що пишається своїм єврейським корінням і відчуває глибоку відразу після перегляду відео з Гальяно. На захист модельєра стали лише кілька знаменитостей, зокрема дизайнер Джорджио Армані та його моделі.

  Сюзана, модель: "Це дуже сумна історія. Я фанатка усього, що робить Гальяно. Думаю, непросто буде знайти йому заміну. Я впевнена, що він повернеться у "Діор""

  Поки що модельєра відпустили під заставу. Його адвокати налаштовані оптимістично, але експерти прогнозують, що ця історія дуже вдарить по репутації Гальяно. 

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Більшість країн Європи зняли рекомендації не їздити до Єгипту
  Наступний матеріал
  У Женеві стартував міжнародний автосалон
  Теги: