У ЄС скасували обмеження для заробітчан з Румунії та Болгарії

  Проти заробітчан з півдня поки виступає Швейцарія. Румунія та Болгарія вступили до ЄС 7 років тому, але правила скасували лише зараз. Донині вільно працювали в Європі лише висококваліфіковані фахівці. На заробітки ж можна було поїхати лише на кілька місяців. Тепер багатші країни побоюються різкого напливу мігрантів. Утім поки що, в перший день року, ажіотажу в румунських аеропортах немає.

   

  Мешканці Великої Британії: «Не так і багато людей рвуться на заробітки до Європи. Питання в тому, хто саме туди їде – люди, які хочуть скористатися соціальною системою й жити за рахунок інших, чи ті, хто дійсно шукає роботу. Якщо вони працюють, то платять податки, в чому проблема?»

   

  Мешканці Великої Британії: «Не думаю, що от просто зараз почнеться масова імміграція, і натовп румунів рознесе двері в аеропорті «Хітроу». Це якась маячня, яку роздмухує преса. Сподіваюся, скоро все заспокоїться».

   

  Мешканці Румунії: «Британське телебачення надто перебільшує небезпеку. Тут усі знають, що в них все дуже дорого, погана погода. Хіба по гроші, чого туди ще їхати?»

   

  Попередній матеріал
  Європейські моржі святкують Новий рік у крижаній воді
  Наступний матеріал
  У Чехії підірвали посла Палестини (оновлено)
  Теги:
  Loading...