Сутички у Єрусалимі Фото з соцмереж

В Єрусалимі поновилися сутички між палестинцями та поліцією Ізраїлю – вже 300 поранених

  Читайте по-русски
  Щоб уникнути агресії, правоохоронці заборонили євреям відвідувати східну частину міста

  Близько 300 людей зазнали поранень в Єрусалимі, де поновилися сутички місцевих палестинців з поліцією. Сотні заколотників почали кидати каміння у ворота Храмової гори. Правоохоронці у відповідь застосувала сльозогінний газ. Про це повідомляє Times of Israel.

  У Єрусалимі вже три доби поспіль тривають сутички. Все через рішення ізраїльського суду, який зобов'язав виселити кількадесят палестинських родин зі східної частини міста. Щоб уникнути сутичок, поліція заборонила євреям відвідувати цю частину Єрусалиму.

  Проте не скасувала щорічний марш прапора ізраїльських націоналістів, присвячений Дню Єрусалиму. Його з 1967 року відзначають 10 травня. Саме цього дня ізраїльтяни повністю взяли під контроль місто. Маршрут ходи також пролягає повз мечеть. Палестинці твердять, що це зробили навмисне. Тож, обіцяють відреагувати.

  Через загострення ситуації в Єрусалимі Радбез ООН збирається на екстрене засідання. Ініціаторами цієї зустрічі виступили Туніс, Ірландія, Китай, Естонія, Франція, Норвегія, Нігер, В'єтнам і Сент-Вінсент і Гренадіни

  Попередній матеріал
  Через зрив поставок Євросоюз відмовиться від вакцини AstraZeneca
  Наступний матеріал
  Справа MH17: Нідерланди подають позов до ЄСПЛ проти Росії
  Loading...