У Єревані полегшили надзвичайний стан

  Вірменія повертається до звичного життя. У понеділок поки що чинний президент Роберт Кочерян підписав указ про полегшення надзвичайного режиму в Єревані.
  Усім політичним партіям, зокрема й опозиційним, дозволено у повному обсязі відновити свою діяльність. А осіб, які не проживають у столиці, відсьогодні не будуть терміново  депортовувати. В апараті президента пояснюють: послабити режим надзвичайного стану вирішили через те, що за останні 10 днів у місті було спокійно. Якщо так триватиме і надалі, президент може дочасно відновити повноцінну роботу засобів масової інформації.

  Нагадаємо, надзвичайний стан запровадили в Єревані 1 березня, після того як правоохоронці розігнали мітинг опозиції, а ті у відповідь розтрощили автомобілі та приміщення у центрі міста. Близько десяти людей - загинули, кілька десятків - зазнали травм. Триває слідство у справі про масові заворушення. Слідчі вже висунули звинувачення 59 особам. За інформацією Генпрокуратури Вірменії, за ніч перебування на площі Волі мітингувальники отримували гроші, продукти і напої. Їх озброювали металевими прутами, каністрами з бензином та пляшками з легкозаймистою речовиною.

  Протистояння між владою та опозицією почалося після президентських виборів. За офіційними даними, на них переміг Серж Саркисян, соратник чинного президента Кочеряна. Натомість опозиція заявляє про масштабні фальсифікації, і вважає, що насправді більше голосів набрав їхній лідер Левон Тер-Петросян.
  Попередній матеріал
  У Сербії вирішили розпустити парламент
  Наступний матеріал
  Найбільша у світі IT-виставка "CeBIT-2008" завершилася у Німеччині
  Теги:
  Loading...