У Сербії вирішили розпустити парламент

  Криза у Сербії загострюється. Після самопроголошення незалежності Косова та відставки прем`єр-міністра Воїслава Коштуниці, сьогодні уряд країни ще й вирішив розпустити парламент. Таке рішення міністри ухвалили кілька годин тому на позачерговому зібранні.

  Старт передвиборній кампанії має дати президент Борис Тадич, який ще має підписати указ про розпуск депутатів. Утім, глава держави вже дав зрозуміти: він до перевиборів ставиться схвально. А з адміністрації президента вже просочилася інформація: нові вибори можуть відбутися 11 травня. 

  Найголовнішою перепоною у роботі парламенту стала... урядова криза. Адже уряд Сербії формується за коаліційним принципом, тобто сили, які здобули більшість у парламенті - формують уряд. А відповідно, щоб змінити Кабінет міністрів, треба переобрати депутатів.

  Нинішня команда урядовців не може визначитися щодо вступу в Євросоюз. Одні наполягають, щоб Сербія увійшла до ЄС лише з Косовом. Інші вважають, що євроінтеґруватися можна, не оглядаючися на самовідділений край. 

  Попередній матеріал
  Гелікоптер з туристами розбився в Таджикистані
  Наступний матеріал
  У Єревані полегшили надзвичайний стан
  Теги:
  Loading...