У Єгипті розпочав мовлення телеканал, де усі працівниці жінки

  У Єгипті розпочав мовлення телеканал, де усі працівниці жінки, що носять нікаб. Це традиційний мусульманський головний убір, який залишає відкритими лише очі.

  Запуск телеканалу анонсували давно. Утім відкриття приурочили до початку священного місяця Рамадан. Канал назвали "Марія", на честь коптської християнки Марії, яку, за легендою - пророк Мохамед звільнив із рабства. "Марія" вестиме мовлення шість годин на добу у рамках супутникового телеканалу "Умма". Більшість програм ток-шоу. У студію запрошуватимуть жінок різних професій.

  Геба Сераґ ель Дін, режисер телеканалу: "Я намагалася влаштуватися режисером на дуже багатьох телеканалах. І мені завжди казали, що не найматимуть жінку, яка повністю закриває обличчя. Я пояснювала, що працюю не в кадрі, але мені відповідали, що це політика - не наймати жінок у нікабах".

  Ахмед Абдалла, менеджер телеканалу: "Це перемога для жінок, котрі носять нікаб. Перемога - після багатьох років страждань і утисків - політичних, соціальних, моральних та культурних, які подавали під рамкою демократії.  Ці упередження - подолано".

  Попередній матеріал
  Україна попрощалась із Богданом Ступкою [відео]
  Наступний матеріал
  У провайдера "Тріолан" - нова версія відключення каналу ТВі
  Теги: