У Єгипті протестує поліція - погрожує загальним страйком

  Єгипетська поліція вимагає більшого захисту та змін у законодавстві. Після кількаденного страйку правоохоронці висунули уряду ультиматум.

  Вимагають відставки міністра внутрішніх справ, справедливого покарання для винних у загибелі поліцейських та усунення поліції від участі в політичних конфліктах. Чекатимуть на виконання умов протягом 10 днів. Якщо уряд проігнорує їхні вимоги - погрожують безстроковим загальнонаціональним страйком. У протестах, які тривають від початку березня, взяли участь понад півсотні поліцейських відділків - усі переривали роботу на кілька днів у різний час. Правоохоронці обурені тим, що мають придушувати протести за допомогою сльозогінного газу та водометів, коли самі мітингарі - мають вогнепальну зброю.

  Абдалла ель-Фікі, поліцейський: "Нас турбує лише безпека країни, ми не повинні брати участь у політичних баталіях. Від нас вимагають підтримувати порядок - але як? Де закон? Де правила?"

  Мохамед Мохамед, поліцейський: "Жодний закон не захищає поліцейського на вулиці. Зловмисники нападають на нас із пістолетами, а нам навіть відстрілюватися нема чим. Я просто хочу добре виконувати свої обов`язки".

  Попередній матеріал
  У Києві вшанували пам`ять Ярослави Стецько [відео]
  Наступний матеріал
  Європа потерпає від масштабних снігопадів
  Теги:
  Loading...