У Японії провели традиційний "Забіг Щасливця" [відео]

  Наздогнати щастя - намагалися мешканці Японії. У центральній частині країни відбувся - традиційний Забіг Щасливця. За повір`ями, переможець змагання - буде улюбленцем долі цілий рік.

  Охочих позмагатися за щастя у японському місті Нішиномія - чимало. Для участі у тамтешньому традиційному забігові до Храму Успіху - зареєструвалися понад чотири з половиною тисячі людей. Втім, бігти дозволили - лише сотні обраних. А ті - ледве не виламали ворота храмового комплексу за хвилини до старту.
   
  Маршрут не надто довгий - подолати треба усього 230 метрів. А у фіналі чекає достойна винагорода - щастя цілий рік. Тому, хто першим забіжить до святилища - протягом року таланитиме в усьому, від кохання і кар`єри - до азартних ігор і лотереї. Принаймні у це вірять учасники забігу. Цьогорічний переможець - прагне поділитися радістю з усіма навколо.

  Юто Дої, переможець забігу: "Я взяв участь у забігу вперше - і одразу переміг. Почуваюся просто надзвичайно! Хочу, щоби моя перемога принесла успіх усім бігунам і щиро бажаю, щоби усім таланило. А особливо - моїм друзям-випускникам. Нехай їм вдасться вступити у ВИШі, про які вони мріють".

  Окрім обіцянки майбутніх успіхів - найшвидший за традицією отримує ще й річний запас пива. Втім, цьогорічному переможцю усього 18-ть. А вживати алкоголь у Японії дозволено лише після двадцяти. Тож юному атлетові дозволили сфотографуватися з виграним барильцем, а потому - вручили грошову вартість трофея. Срібний призер - отримав діжку рису, а бронзовий - смажену рибину. Усе це - атрибути божества успіху.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Трагедією ледь не завершилося екстремальне весілля в Каліфорнії
  Наступний матеріал
  Майже половина українців хочуть вступу до ЄС
  Теги:
  Loading...