Майже половина українців хочуть вступу до ЄС

  Майже половина українців хочуть вступу до Європейського Союзу, до Митного ж - трохи менше. Такі результати опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

  За вступ до євросоюзу виступають 48 відсотків респондентів, а за активну співпрацю з Росією, Білоруссю та Казахстаном лише близько 40-ка. Соціологи кажуть - перевага європейських прагнень українців є символічною, оскільки останнім часом у ЗМІ була зафіксована активна пропаганда вступу до Митного союзу.

  Ірина Бекешкіна директор Фонду "Демократичні ініціативи": "У грудні позитивна агітація, особливо по телебаченню, була за Митний союз і дещо негативна - за європейську інтеграцію. Але ми бачимо, що громадська думка змінилася із точністю "до навпаки". Очевидно, люди відчули, що євроінтеграція від них іде."В альтернативній постановці запитання: "Яким інтеграційним напрямом має іти Україна: вступати до ЄС або Митного союзу чи ані в жодну організацію?" 42% населення віддали перевагу ЄС, 32% - Митному союзу і ще 10,5% вважають, що Україна взагалі не повинна приєднуватися до цих організацій".

  Попередній матеріал
  У Японії провели традиційний "Забіг Щасливця" [відео]
  Наступний матеріал
  Вибух пролунав у центрі Тель-Авіва
  Теги:
  Loading...