Будівля ВООЗ, Женева, Швейцарія
Будівля ВООЗ, Женева, Швейцарія 5 канал / Час. Підсумки тижня

У ВООЗ описали чотири сценарії поширення COVID-19

  Читайте по-русски
  В одному з них країни подолали перший пік захворюваності і почали відмовлятися від обмежувальних заходів, на тлі чого виникли нові спалахи

  Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що існує чотири основні сценарії поширення коронавірусу в світі. Про це повідомляє "НВ".

  Перший сценарій характерний для країн, які були попереджені про пандемію. Такі держави змогли взяти ситуацію під контроль і не допустити великих спалахів захворюваності. До них голова ВООЗ відніс країни Південно-Східної Азії, Тихоокеанського регіону, Карибського басейну і Африки.

  Другий сценарій – європейський, в цьому випадку "мали місце масштабні спалахи, які були взяті під контроль завдяки сильному керівництву і населенню, яке дотримувалося основних заходів щодо запобігання поширення вірусу".

  У разі третього сценарію країни подолали перший пік захворюваності і почали відмовлятися від обмежувальних заходів, на тлі чого виникли нові спалахи.

  За четвертим сценарієм пішли країни, де спостерігається різке зростання кількості інфікованих. Це відбувається в Північній і Південній Америках, Південній Азії та кількох країнах Африки.

  Нагадаємо, гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреієсус попередив, що в найближчому майбутньому не варто очікувати повернення до колишнього "нормального" стилю життя, адже ситуація з поширенням коронавірусу у світі погіршується.

  Попередній матеріал
  Легалізація грального бізнесу: у Раді постановами блокують підписання закону Разумковим
  Наступний матеріал
  Підозрюваному у вбивстві ексміністру Кожарі продовжили арешт
  Loading...

  Ситуація з поширенням коронавірусу у світі погіршується – глава ВООЗ

  Маски навіть у приміщенні: сотні вчених впевнені, що коронавірус поширюється через повітря

  ВООЗ зупинила випробування трьох препаратів для лікування COVID-19 – подробиці

  ВООЗ направить експертів до Китаю, щоб знайти джерело коронавірусу

  "COVID-19 на глобальному рівні набирає темпів": глава ВООЗ заявив, що до закінчення пандемії ще довго

  Швеція обурена оцінкою ВООЗ ситуації з коронавірусом в країні