У Великобританії шторм спричинив хаос у транспортному сполученні країни

  Хаос у транспортному сполученні на півдні Великої Британії - спричинила негода. У регіоні вирує потужний шторм. Метеорологи назвали його "Святим Іудою" і попередили: це - найсильніший циклон за кілька десятків років.

   

  У міжнародному аеропорту Хітроу через негоду скасували шість десятків рейсів, десятки - відклали. Не ліпша ситуація й на інших летовищах регіону. У вранішню годину пік - чимало залізничних компаній призупинили роботу, перекрито низку автомагістралей та мостів. Пориви вітру в епіцентрі стихії сягають понад 140-к кілометрів за годину. Шквали супроводжують сильні зливи. Щоби захиститися від можливих паводків у приморських містах заздалегідь почали зводити захисні споруди з мішків із піском. Негода - напередодні вже стала причиною загибелі підлітка-серфінгіста. Через сильний вітер - його віднесло у відкрите море.

  Ліз Бентлі, метеоролог: «Цей шторм особливо потужний, бо сформувався через два погодних фронти, що злилися над Атлантикою. Шторм сильнішає і може найближчим часом перерости у ураган, тож людям слід бути дуже уважними і  готуватися до боротьби з наслідками негоди».

  Попередній матеріал
  У Грузії обрали нового президента [відео]
  Наступний матеріал
  До України на 3 дні прибувають спостерігачі від ЄП Кокс та Квасневський
  Теги: