У Великобританії про своє одруження оголосив принц Вільям

  Велика Британія готується до королівського весілля. Про одруження оголосив принц Вільям, старший із двох синів принца Чарльза і другий претендент на престол після свого батька. Обраницею спадкоємця стала його давня подруга, Кейт Міддлтон. Весілля має відбутися у Лондоні, в першій половині наступного року. Точну дату поки що не повідомили.

  Політики, міністри і особисто глава британського уряду вітають королівську родину з радісною подією - майбутнім одруженням принца Вільяма, старшого онука королеви. За супутницю життя принц обрав Кейт Мідлтон, дівчину з якою зустрічається майже десять років. Пара заручилася ще в жовтні, у Кенії, але тримала це у таємниці. Весілля вирішили справити навесні чи влітку 2011-го. Із датою поки що не визначились.

  Девід Камерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Чудовий день, така неймовірно прекрасна новина! Я переконаний, що уся країна готова висловити найщиріші побажання щасливій парі! Зокрема, побажати дуже довгого і щасливого життя удвох".

  Кейт та Вільям познайомились в університеті Сент-Ендрюс, у Шотландії, в якому обоє навчалися. Майже одразу - стали зустрічатися. У 2005-му Мідлтон стала нарікати на надмірну увагу преси, яка постійно полювала за пасією принца. Навесні 2007-го Вільям та Кейт розійшлися, утім залишалися друзями. І за півроку - знову почали зустрічатися. Дівчина на п`ять місяців старша за свого нареченого, народилася у сім`ї стюардеси та авіадиспетчера. Згодом батьки Кейт змінили професію і стали успішними підприємцями-мільйонерами.

  Дівчина з Лондона: "Ой, я і не знала, що вони одружуються! Це фантастично! Це прекрасно! Я навіть не знала, що вони заручилися. Давайте сподіватися, що їхній шлюб буде щасливішим, ніж у інших членів родини".

  Міцним і багаторічним шлюбом може похвалитися Її Величність, бабуся принца Вільяма Єлизавета Друга. З чоловіком, герцогом Единбургським, королева відсвяткувала діамантове весілля - вони одружені 63 роки. А от батьки Вільяма - принц Чарльз і покійна принцеса Діана довго у шлюбі не прожили. Дослідник життя королівської родини називає Кейт Мідлтон, найкращою парою Вільяму. За майже десятиріччя стосунків, Кейт мала змогу добре познайомитися з непростими характерами членів королівської родини. І тому побажання щасливого і довгого життя майбутньому подружжю - цілком може справдитися.

  Нонна Стефанова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В середмісті Києва з`явилися нові монументи
  Наступний матеріал
  Київську облраду очолив Качний
  Теги: