fr.zenit.org

У Ватикані засновано Жіночу раду

  У Ватикані відбулася презентація Жіночої ради, нового постійного органу у складі Папської ради з культури

  Новий орган координує Консуело Корраді, проректор з міжнародних зв'язків Вільного університету Успіння Пресвятої Богородиці, повідомляє "Радіо Ватикану".

  Донедавна в Папській раді з культури не було жодної жінки, яка б займала керівну посаду, і тому "не вистачало образу Божого в його завершеності", – сказав на презентації Жіночої ради кардинал-біблеїст Джанфранко Равазі, який очолює департамент з питань культури.

  Новий орган "покликаний стати насамперед жіночим поглядом, спрямованим на всі види діяльності нашого департаменту", – пояснив кардинал Равазі.

  Внесок компонентів жіночого світу можна буде розглядати на двох рівнях: по-перше, на рівні змісту, що стосується жіночого досвіду, досвіду роботи жінок. По-друге, на рівні стилю, наприклад, вони можуть сприяти "більш глобальному і строкатому погляду на дійсність і на обговорювані теми".

  До складу Жіночої ради увійшли викладачі вузів, підприємці, політики, діячі мистецтва, журналісти. Дві з них – монахині. Тільки дві жінки з новоутвореного ради є співробітницями Ватикану. Жіноча рада відзначена великою культурною, національною і навіть конфесійною різноманітністтю, так, до її складу входить мусульманський теолог з Ірану Шахразад Хушманд.

  Як пояснила сама Шахразад, її роль - "сприяти глибшим знанням про мусульманських жінок", яких, за її словами, не можна зводити до образу "підлеглої жінки".

  До Жіночої ради, серед інших, увійшла відома італійська кіноактриса Нансі Бріллі. 

  Попередній матеріал
  Клімкін – про зброю "з копалень Донбасу": Над заявами РФ у Гаазі сміється увесь світ
  Наступний матеріал
  Біля Зайцевого 8 березня терористи розстріляли чоловіка та жінку – поліція
  Loading...

  Поліцію Лондона вперше в історії очолила жінка

  Найстаріша жінка світу святкує день народження

  В Естонії вперше президентом стала жінка

  Вперше в історії Рим очолить жінка