Найстаріша жінка світу святкує день народження

Довгожителька розповіла секрет свого здоров'я

Найстаріша жінка світу святкує день народження. Італійці Еммі Морано сьогодні виповнилося 117 років. Вона живе у невеликому містечку Вербані, що на півночі країни.

Довгожителька пережила події трьох століть, адже народилася у 1899 році. Вона народилася у сім’ї, де було 8 дітей. На святкування прийшли переважно молоді друзі та опікуни бабусі, адже всі подружки давно померли.

Секретом довголіття бабуся вважає здорове харчування. Старенька дожила до своїх років, щодня вживаючи три яйця, їсть мало овочів, але споживає м'ясо. Не курить, не зловживає алкоголем, але трохи дозволяє собі. На день народження сеньйора Морано потішила себе тортиком.

"Її дієта здається дивною на перший погляд. Вона щодня їсть три яйця. Два з них сирі і лише одне смажене. Їжу приймає лише двічі на день. Каже, тричі їсти – заважко для шлунка. Вона практично не їсть фруктів, овочів дуже мало в раціоні. Найбільша цінність її дієти – це те, що вона їсть одне й те саме щодня, упродовж тижнів, місяців, років", – розповів лікар Карло Бава.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ