У Ватикані перевірять дії поліції на предмет жорстокого поводження із колишнім камердинером Папи Римського

  У Ватикані перевірять дії поліції на предмет жорстокого поводження із колишнім камердинером Папи Римського. Відповідний наказ видав суддя у другий день слухання справи про викрадення листів Бенедикта XVI.

  Приводом для перевірки стали свідчення колишнього камердинера понтифіка Паоло Ґабріеле у суді. Чоловік розповів, що упродовж перших декількох тижнів арешту його утримували у маленькій камері з постійно ввімкнутим освітленням. Ґабріеле обвинувачують у крадіжці листів Папи Римського, їх незаконному копіюванні та переданнІ пресі. Чоловік зізнався у викраденні документів, але каже, що хотів пролити Папі світло на корупцію в лоні церкви. У разі визнання Ґабріеле винним, йому загрожує 4-річне ув`язнення.

  Мауро, пенсіонер: "Якщо він постав перед судом, значить утнув щось не зовсім законне, а не десь неправильно припаркувався".

  Отець Бред Пелцел, священик із США: "Кожен із нас чинив речі, які вважали правильними, але тепер ми їх соромимося, тож я просто молюся і за камердинера і всіх, хто причетний до справи, щоби Бог дарував їм милість".

  Попередній матеріал
  Мильні рекорди вставновлювали у Києві
  Наступний матеріал
  Добовий страйк проводять італійські транспортники
  Теги: