У Ватикані готуються до недільної канонізації матері Терези

  На площі Святого Петра у Ватикані тривають приготування до запланованих на 4 вересня урочистостей з нагоди канонізації матері Терези з Калькутти

  Очікується, що церемонія стане центральною серед заходів з нагоди ювілейного Року милосердя, оголошеного католицькою церквою, повідомляє видання "Радіо Свобода" з посиланням на Радіо Ватикану.

  Планується, що участь в месі, присвяченій канонізації, візьмуть більше десятка глав держав і урядів. На подію акредитувалося понад 600 журналістів з усього світу, зокрема 120 телеканалів. Месу транслюватимуть наживо через YouTube-канал Ватикану близько пів на 11-ту.

  Напередодні урочистостей було створено офіційний логотип канонізації матері Терези. Його автором стала жителька Мумбаю в Індії. Вона зобразила матір Терезу з дитиною на руках.

  Офіційна церемонія канонізації матері Терези проходитиме напередодні 19 роковин її смерті. Монахиня, яка народився 1910 року в Скоп'є, багато працювала в індійській Калькутті (тому її називають мати Тереза з Калькутти), де заснувала благодійну місію. Там же вона померла в 1997 році у віці 87 років. У 1979 році мати Тереза стала лауреатом Нобелівської премії миру. Вона була проголошена блаженною через шість років після своєї смерті папою Іваном Павлом II в 2003 році, після найкоротшого в історії католицької церкви процесу беатифікації.

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині комунальники привласнили 33 млн грн
  Наступний матеріал
  Деканоідзе: У ситуації з ДТП із велосипедистами багато запитань

  Матір Терезу оголосять святою

  Ватикан канонізує Матір Терезу - Папа Римський визнав її друге диво