5.ua

У Вашингтоні влаштували акцію на підтримку України

  Масштабну акцію на підтримку України і проти путінської агресії - влаштували у американській столиці. Люди зібралися - під посольством російської федерації у Вашингтоні.

  Вони тримали плакати на кшталт «Ні війні» та «Руки геть від України». Долучилися до акції - не лише українці, а й американці, а також представники російської, грузинської, білоруської, молдавської, та інших діаспор. Активісти закликали Москву припинити інтервенцію і висловлювали побоювання , що жодна з країн, що межують з Росією - не може почуватися у безпеці після того, як путінський режим продемонстрував свої войовничі наміри у Криму.

  Юрій Сгасюк, вихідець з України: «Люди зібралися, щоби дати панові Путіну якнайчіткіший сигнал - негайно припинити агресію проти України. Міжнародна спільнота не потерпить таких дій. Усі військові загони з української землі Москві слід відкликати і припинити інтервенцію».

  Валерій Кавалевскі, виходець з Білорусі: «Тепер усі країни, що мають спільні кордони з Росією - мають підстави для занепокоєння. Усім зрозуміло: якщо Захід не відреагує на путінську агресію в Україні - Росія почне здійснювати політику наступу і на інших напрямках».

  Ліна Сапарік, американка естонського походження: «На кордоні Естонсько-російському кордоні є регіон під назвою Нарва, там теж мешкає чимало етнічних росіян. Тож якщо не змусити Путіна відступити в Україні, наступною його мішенню може стати вже моя батьківщина».

  Попередній матеріал
  До Києва прибуде держсекретар США
  Наступний матеріал
  Спроба захоплення Командування військово-морських сил у Криму
  Теги:
  Loading...