У Вашингтоні готуються до початку потенційно історичного саміту G20

  Лідери країн великої двадцятки з`їжджаються до Вашингтона. Завтра в американській столиці має відбутися офіційне відкриття саміту G20, ключова тема якого - подолання світової фінансової кризи.
  За дві години, близько першої ночі за Києвом, учасники зберуться у Білому домі, для зустрічі з Джорджем Бушем. Біля резиденції глави держави уже відбувся протест. В масках лідерів потужних держав, і з грішми в руках, демонстранти закликали  не забувати про потреби найбідніших верств суспільства. І допомагати їм навіть у скрутний для економіки час. На саміті міністри фінансів, глави урядів та президенти повинні виробити нові реформи у фінансовому секторі. Якщо це станеться - зустріч буде історичною. Принаймні так вважає глава Єврокомісії, Жозе-Мануель Баррозу. Адже востаннє світову фінансову систему реформували у 1944 році.

  Ґрехем Візнер, юрист: "Це надзвичайно важливо, що всі лідери націй, економічні і політичні лідери, збираються разом, чим вкотре доводять, що це - глобальна проблема. Впевнений, вони наголошуватимуть на прозорості фінансових ринків. А також на необхідності координувати роботу фінансових інституцій, тому що вони не знають міждержавних кордонів".
  Попередній матеріал
  Проект "Наш час - наш простір" презентував виставку 22 сучасних художників
  Наступний матеріал
  Святослав Цеголко отримав звання "Заслуженого журналіста"
  Теги:
  Loading...